Data dodania: 2019-04-21

O Firmie:


Strona: https://hempcosmetics.pl/

Adres: Średnia 59

Miejscowość: Wągrowiec

Kod pocztowy: 62-100

Telefon:
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ludzie z całego świata coraz chętniej zwracają się w stronę medycyny alternatywnej. Liczne badania naukowe wskazują, że najróżniejsze rośliny, w tym zioła, mają zbawienny skutek dla zdrowia, stąd też rośnie popularność naturalnych preparatów.

Wśród nich furorę robi szczególnie jeden produkt – olejek CBD. Jego cena uzależniona jest nie tylko od pojemności buteleczki, ale również od skoncentrowania tej substancji w płynie. Czym jednak jest CBD? Kannabidiol (jak brzmi pełna nazwa) to wyjątkowy naturalny związek chemiczny, występujący naturalnie w konopiach siewnych, który silnie oddziałuje na układ odpowiedzialny w ludzkim organizmie za homeostazę – czyli stan równowagi biochemicznej. Kiedy jego praca jest zaburzona, człowiek częściej choruje i to nierzadko na te najpoważniejsze dolegliwości.

Kannabidiol natomiast wykazuje szereg korzystnych dla zdrowia właściwości. Aby się dowiedzieć więcej o jego działaniu, warto zajrzeć na stronę sklepu internetowego Hemp Cosmetics, na którym znajdziemy wybór preparatów o różnym skoncentrowaniu, a także najciekawsze informacje o ich działaniu.


Wystaw Opinie:
ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

PROMAG S.A.