Data dodania: 2019-02-25

O Firmie:


Strona: http://www.noti.pl/

Adres: Sowia 19

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Kod pocztowy: 62-080

Telefon: 48 61 89 66 480
Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Niezależnie od tego, czy tworzysz przestrzeń biurową, czy mieszkalną, potrzebujesz niezawodnych rozwiązań do swojego wnętrza. Meble, które wybierasz, muszą mieć konkretne przeznaczenie, określony kształt i kolor a do tego być funkcjonalne, trwałe i wygodne.

Firma noti.pl istnieje w branży meblarskiej od ponad dziesięciu lat i projektuje meble z myślą o prostych, eleganckich wnętrzach. Ich oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Każdy projekt, co do zasady, spełni się zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i biurach, restauracjach, na lotniskach czy w pubach. Tworzone przez nich meble łączy prostota wykonania z oryginalnym kształtem, który nadaje mu ponadczasową elegancję.

Miłośnicy projektowania mogą zachwycać się formą niebanalnych form i użytych do ich powstania materiałów najwyżej jakości. Oferowane przez firmę fotele designerskie cechuje charakterystyczny kształt, który, w zależności od modelu, może być wykonany na płozach metalowych lub drewnianych nogach. Do każdego z nich można dobrać odpowiedniej wysokości stolik z tej samej kolekcji.


Wystaw Opinie:
ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

PROMAG S.A.